Kreacja, projektowanie graficzne

Naszą specjalnością jako agencji reklamowej jest ogólnie pojęte kreatywne projektowanie graficzne. Realizujemy projekty dedykowane dowolnym nośnikom reklamowym. Nasze studio graficzne posiada ogromne doświadczenie i niewyczerpane pokłady kreatywności, z których chętnie korzystamy, by wychodzić naprzeciw wygórowanym oczekiwaniom naszych klientów.

W reklamie najważniejsze jest pierwsze wrażenie, to ono najczęściej decyduje o tym, czy komunikat, który chcemy przekazać odbiorcy w ogóle do niego dotrze, czy też nieodwracalnie umknie mu, nie przyciągając jego uwagi. To właśnie dlatego projektowanie graficzne jest najważniejszym elementem profesjonalnej kreacji reklamowej. Błyskotliwy pomysł, intrygująca fotografia, starannie dopracowane przez studio graficzne detale – to właśnie czynniki, które mogą okazać się decydujące dla powodzenia nawet największej kampanii reklamowej.

więcej...

Formy reklamowe

Projektujemy pełną skalę form reklamowych – od najdrobniejszych ulotek i gadżetów, poprzez reklamę prasową, plakaty, aż po największe billboardy. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, traktując go jako ciekawe wyzwanie, którego realizacja prowadzi do naszego najważniejszego celu – uśmiechu na twarzy zadowolonego Klienta.

Systemy identyfikacji wizualnej

Naszym Klientom proponujemy również projektowanie graficzne systemów identyfikacji wizualnej. Opracowujemy je zarówno od zera, jak też na bazie istniejących logotypów. Na życzenie Klienta system identyfikacji opracowywany jest w formie spójnej księgi znaku opisującej zasady jego wykorzystania. Współpracujemy z wybitnymi polskimi grafikami.

Stoiska targowe

Posiadamy także wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania grafiki reklamowej oraz systemów informacji wizualnej na potrzeby targów, wystaw, kongresów i konferencji. Zapewniamy kompleksową obsługę w całym zakresie, począwszy od oprawy graficznej pojedynczych stoisk, na ogólnotargowej reklamie wewnętrznej i zewnętrznej skończywszy.

Jeżeli zależy Państwu na podjęciu współpracy z firmą posiadającą bogate doświadczenie w projektowaniu graficznym – trafiliście pod właściwy adres. Z przyjemnością opracujemy dla Was kreatywne rozwiązania, w pełni dostosowane do Waszych indywidualnych potrzeb i założeń. Projektowanie graficzne to nasza pasja, a od wielu lat także pole profesjonalnego rozwoju. Każdego dnia łączymy twórcze podejście do pracy z praktycznymi rozwiązaniami mającymi na celu realizację marketingowych założeń naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy!


Agencja reklamowa i studio graficzne Calamus Media
ul. Kochanowskiego 7 lok. 13, 01-864 Warszawa,
tel: 604 264 610, e-mail: mapa(kml)

Copyright © 2010-2012 agencja reklamowa calamus media