Fotografia reklamowa i eventowa, retusz zdjęć

Jedną z naszych specjalności jest profesjonalna fotografia reklamowa, eventowa i artystyczna. Posiadamy w tym zakresie bardzo duże doświadczenie, jak też dysponujemy wysokiej klasy sprzętem. Jest to szczególnie przydatne podczas realizacji przez nasze studio graficzne bardziej złożonych zleceń, np. z zakresu „Custom Publishing”. Projektowanie graficzne przebiegające w oparciu o autorskie fotografie, w pełni dostosowane do wymogów konkretnego projektu, może przyspieszyć pracę, jak też podnosi atrakcyjność finalnej kreacji.

Fotografia reklamowa, podobnie jak sama reklama to dziedziny, w których o skuteczności decyduje jakość. Z tego powodu nieustannie doskonalimy swój warsztat i zaplecze techniczne, jak też cieszymy się bogatym doświadczeniem, w toku którego udało nam się posiąść wiele tajników tej sztuki.

więcej...

Fotografia reklamowa

Zapewniamy też obsługę w zakresie fotografii reklamowej. Na potrzeby reklamowe realizujemy sesje wnętrz, sesje wizerunkowe oraz usługi w zakresie fotografii korporacyjnej. Oferujemy też sesje fotografii produktu. Jeśli interesują Państwa profesjonalnie wykonane, atrakcyjne, przykuwające wzrok zdjęcia oferowanego przez Państwa produktu to zapraszamy do współpracy.

Fotografia eventowa

Jedną z naszych podstawowych usług fotograficznych jest fotografia eventowa dokumentująca różnego typu wydarzenia masowe, takie jak koncerty, imprezy sportowe, targi, konferencje czy kongresy, a także imprezy integracyjne. Bez względu na to, czy miejscem, w którym planujecie swój event jest Warszawa, czy dowolne inne miasto w Polsce – zapraszamy do współpracy.

Fotografia artystyczna

Oprócz fotografii typowo komercyjnej Agencja Reklamowa CALAMUS MEDIA oferuje również usługi w zakresie fotografii artystycznej, wykorzystywanej do celów dekoracyjnych i promocyjnych. Wykonujemy fotografie zarówno na zlecenie, zgodnie z potrzebami Klienta, jak również posiadamy dużą bazę gotowych własnych fotografii autorskich do reprodukcji w celach dekoracyjnych.

Oferta fotograficzna obejmuje także szeroki zakres usług realizowanych przez studio graficzne, dotyczących fotoedycji i profesjonalnego retuszu. Osobną częścią oferty jest profesjonalny fotoreportaż ślubny. Na jego potrzeby Agencja Reklamowa CALAMUS MEDIA stworzyła markę Blanc&Noir Fotografia. Do zapoznania się z tą częścią oferty zapraszamy na stronę www.blancnoir-photo.com


Agencja reklamowa i studio graficzne Calamus Media
ul. Kochanowskiego 7 lok. 13, 01-864 Warszawa,
tel: 604 264 610, e-mail: mapa(kml)

Copyright © 2010-2012 agencja reklamowa calamus media