Custom publishing, publikacje, albumy

Jedną ze specjalności Agencji Reklamowej CALAMUS MEDIA są kompleksowe działania z zakresu "Custom Publishing". Terminem tym określa się całościowe publikacje przygotowane na zlecenie. Publikacja taka może przyjąć formę firmowego katalogu, internetowego magazynu, newslettera, czy też np. tradycyjnego papierowego czasopisma. Custom Publishing ma na celu komunikowanie się z klientami, pracownikami, bądź też partnerami biznesowymi.

Komunikacja taka to nie tylko opracowanie tekstu, który musi być treściwy, merytorycznie bezbłędny i interesujący. To również projektowanie graficzne przyciągających oko layoutów, fotografia stanowiąca atrakcyjne uzupełnienie tekstów i wiele innych czynników decydujących o jakości i dostosowujących całościowy efekt do charakteru konkretnej publikacji.

więcej...

Katalogi

Katalogi to ważny element działań marketingowych. Stanowią doskonały nośnik informacji na temat branży lub imprezy masowej, której dotyczą. Nasze wieloletnie doświadczenie związane z wydawaniem katalogów jest gwarancją profesjonalnej obsługi, nie tylko w zakresie działań realizowanych przez studio graficzne, ale także podczas prac redakcyjnych.

Magazyny Kolorowe

Jedną z najatrakcyjniejszych form promowania wizerunku i wzmacniania marki jest magazyn kolorowy. Ciekawa treść i atrakcyjna forma przyciąga uwagę, będąc jednocześnie skutecznym narzędziem marketingowym. Agencja Reklamowa CALAMUS MEDIA oferuje Państwu usługi w zakresie wydawania tego typu publikacji.

Biuletyny/Informatory

Bardzo ciekawą formą promocji są publikacje o charakterze biuletynów czy informatorów. Nie tylko sprzyjają kontaktowi z Klientem zewnętrznym, dostarczając istotnych informacji, ale są również skutecznym narzędziem komunikacji wewnętrznej z pracownikami, służącym integracji i budowaniu świadomości firmowej kadry.

Gorąco polecamy usługi CALAMUS MEDIA w zakresie Custom Publishing. Nasze studio graficzne, jak i copywriterzy, to zgrany zespół kreatywnych profesjonalistów posiadających bardzo bogate doświadczenie. Potrafią oni stworzyć znakomicie prezentujący się layout oraz interesującą, profesjonalną treść, z uwzględnieniem wszystkich Państwa wskazań, indywidualnych preferencji i przeznaczenia publikacji. Z pewnością nie pożałujecie Państwo podjęcia z nami współpracy!


Agencja reklamowa i studio graficzne Calamus Media
ul. Kochanowskiego 7 lok. 13, 01-864 Warszawa,
tel: 604 264 610, e-mail: mapa(kml)

Copyright © 2010-2012 agencja reklamowa calamus media